Od początku do końca handmade

Tekstylia

Tekstylia wchodzą do gry!

Stale się rozwijamy. Dlatego do oferty naszej Pracowni dołączą wkrótce narzuty, pledy, kapy, poduszki również z różnego typu tkanin. Czyli : będzie szyte!

Pracownia Sznurka to nie tylko szydełko i druty. Zdecydowałyśmy, że brakuje w ofercie narzut szytych, może nie ręcznie, ale nie przemysłowo. W zaciszu naszej Pracowni projektujemy, specjalnie dla Was, dekoracje do sypialni i salonów. Układamy wzory, tniemy, dopasowujemy, wymyślamy. Tworzymy na zamówienie aby dostarczyć Wam produkty, jakich nie można znaleźć na sklepowych półkach.

Tekstylia dają nieprawdopodobne pole do popisu dla rękodzielnika dlatego wyruszamy w tę podróż i wierzymy, ze zechcecie wyruszyć razem z nami. Czy ryzykujemy? Oczywiście, ale robimy to z pełną świadomością.

Wiemy, ze sklepy pełne są narzut, pledów czy koców za stosunkowo nieduże pieniądze. Ale nasze produkty to gwarancja unikatowości, trwałości i rzetelności.

Masz materiał i nie wiesz co z nim zrobić? Nie ma problemy- napisz do nas, powiedz co masz i czego pragniesz a my to zrobimy 🙂

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku gdzie wkrótce pojawią się zapowiedzi naszych nowych dekoracji.