Od początku do końca handmade

O NAS

PRACOWNIA SZNURKA TO MY!

Z pasji i umiejętności powstała strona, na której można znaleźć wyjątkowe i piękne produkty do aranżacji wnętrz.
Nie są to rzeczy wykonywane masowo, jednakowe i nudne.
Nie są to tanie imitacje lub złej jakości kopie.
Nie!
Są to rzeczy wykonywane z sercem i duszą, dla ludzi i przez ludzi, którzy postanowili się podzielić ze światem swoją radością i pasją.

Pracownia Sznurka powstała w 2016 roku i od tego czasu stale się rozwijamy. Z pełną świadomością nie wykonujemy zabawek, produktów dla dzieci czy drobnych ozdób. Na rynku jest wielu utalentowanych rękodzielników i rękodzielniczek, którzy świetnie wykonują swoją pracę.  Celujemy w duże projekty- narzuty, kapy, pledy, koce, ale także wszelkiej maści dywany, dywaniki czy chodniki. Naszym ulubionym materiałem jest włóczka szenilowa oraz sznurek bawełniany.

Przy tak dużych projektach bardzo często można popełnić wiele błędów. My ich nie popełniamy. Doradzamy w wyborze materiałów i ściegów. Informujemy jak narzutę pielęgnować aby służyła nam jak najdłużej.

Nie robimy projektów do szafy lub by mieć je na stanie. Dlatego również zdecydowałyśmy się tworzyć wyłącznie na zamówienie. Oczywiście zdarza się nam, że wykonujemy narzutę lub pled w celach pokazowych lub dlatego, ze mamy na to ochotę. Wtedy wystawiamy ją na sprzedaż.

Co robimy?

Rękodzieło na szydełku

Szydełkujemy. Na zamówienie wykonujemy dywany, dywaniki chodniki, poduszki, koce i pledy.

Dywany i chodniki

najchętniej tworzymy ze sznurka bawełnianego. Z tego materiału możemy stworzyć również poduszki, pufy czy innego rodzaju siedziska.

Poduszki, koce, pledy i narzuty

najchętniej wykonujemy z włóczki szenilowej lub z mieszanki  bawełna -akryl. Ukochany producent to YarnArt

Narzuty, pledy, kapy, poduszki szyte na wymiar

W naszej Pracowni zamówisz taka kapę, narzutę, pled czy poduszki o jakich tylko sobie zamarzysz. Szyjemy piękne i niepowtarzalne rzeczy. Eksperymentujemy z fakturami, printami i łączeniami kolorów.

DZIĘKUJEMY!
PRACOWNIA-SZNURKA.PL